Wydziałowa Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024

3 października w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyła się inauguracja roku akademickiego 2023/2024 Wydziału Inżynierii Produkcji.
W uroczystości wzięli udział zaproszeni Goście, przedstawiciele firm współpracujących z Wydziałem Inżynierii Produkcji oraz Instytutem Inżynierii Mechanicznej, emerytowani pracownicy WIP, przedstawiciele Rady Programowej WIP.
Dziekan Wydziału dr hab. inż. Bogdan Dróżdż wygłosił przemówienie inauguracyjne, w którym pogratulował studentom dobrego wyboru uczelni i kierunku studiów. Podkreślił, że okres studiów to nie tylko czas zdobywania wiedzy, ale także czas rozwijania swoich pasji, rozwój talentów, ale także relaks.
Pan Prorektor ds. nauki prof. dr hab. inż. Tomasz Okruszko powitał studentów w SGGW, podkreślając iż nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.