OFERTA WSPÓŁPRACY DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW TEO

Pragniemy przedstawić ofertę skierowaną do studentów kierunku “Technologie energii odnawialnej”. Jesteśmy firmą zajmującą się doradztwem i sprzedażą wraz z montażem pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych, systemów rekuperacji, a także instalacji ogrzewania i chłodzenia. Na rynku istniejemy od ponad 5 lat, specjalizując się od samego początku zwłaszcza w montażu pomp ciepła.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy nowych pracowników, głównie na stanowiska handlowców. Jeśli jednak kandydat będzie preferował ścieżkę kariery związaną z praktycznymi montażami, to również dla takich osób mamy ciekawą propozycję zatrudnienia i rozwoju. Oferujemy szereg szkoleń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, fantastyczną atmosferę w pracy, możliwość rozwoju w branży, która jest obecnie “na topie”, a także możliwość
uzyskania bardzo atrakcyjnego wynagrodzenia. Oferujemy zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełen etat.

Ofertę zatrudnienia kierujemy do absolwentów oraz studentów ostatniego roku studiów.

Jesteśmy także otwarci na odbywanie praktyk w naszej firmie. Jednak z tą uwagą, że
preferowalibyśmy tutaj osoby, które byłyby chętne podjąć pracę w naszej firmie.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem telefonu 789152111 lub adres
mailowy: bartlomiej.ciski@avm24.pl