Zapraszamy do udziału w SPRING SCHOOL w University of Stralsund

Temat warsztatów to FUture Sustainable Energy Supply – based on renewable energy and

hydrogen technology. Program oraz opis wydarzenia znajdą Państwo w załącznikach. Na szkołę wiosenną może wyjechać maksymalnie 4 studentów z SGGW w Warszawie. Możliwe jest uzyskanie dofinansowania w ramach programu Erasmus Short Mobility dla Studentów zgłaszających się na wydarzenie.

Nabór wewnętrzny trwa do końca stycznia 2024. Proszę o przesłanie chęci uczestnictwa w wydarzeniu do koordynatora wydziałowego ds. współpracy międzynarodowej – Joanny Aleksiejuk-Gawron na adres joanna_aleksiejuk@sggw.edu.pl.

Szczegóły dotyczące szacowanych kwot dofinansowania oraz niezbędnych danych wymaganych do procesu rekrutacji wewnętrznej udziela także koordynator ds. współpracy międzynarodowej.